Agata i Marko - reportaż ślubny oraz sesja plenerowa

Pisząc, że pandemia mocno krzyżowała im plany to jakby nie napisać nic. Agata i Marko, bo o nich dzisiaj będzie ta historia przeszli długą drogę do tego, by zorganizować swoje wesele. Kilkukrotne próby zmiany terminu, ciągle pojawiające się obostrzenia bądź ograniczenia sprawiały, że nie jeden dawno zrezygnowałby z organizacji wesela. Jednak nie oni. Ta dwójka pokazała, że mimo przeciwności losu jakie im towarzyszyły potrafili zebrać wszystko w jedną całość i zorganizować takie wesele, którego mógłby pozazdrościć im niejeden człowiek na tej planecie.

Agata i Marko swoje wesele zorganizowali w Arkadii w Żorach. Sala z pięknym, dużym ogrodem, który wykorzystaliśmy do zdjęć pamiątkowych z rodziną. O dobrą zabawę gości zadbał DJ SHOWLIGHT. Przyznam, że po raz pierwszy byłem uczestnikiem wesela, na którym grał (zazwyczaj spotykamy się przy okazji strojenia światłem) i przyznam, że gość ma moc i potrafił nieźle rozkręcić imprezę. Z tego co mi wiadomo impreza rozkręciła się tak mocno, że Agata i Marko mogli wspólnie podziwiać swój pierwszy małżeński wschód słońca zaraz po ślubie :)

Naszą wspólną przygodę zakończyliśmy sesją plenerową. Zdjęcia wykonaliśmy w miejscu bliskim i dobrze znanym Parze Młodej, w otoczeniu wody oraz zielonych terenów. Całość uzupełnił piękny zachód słońca.